Referencje

Chcesz wiedzieć, jak wygląda praca ze mną? Sprawdź co mówią dotychczasowi Klienci.

Agnieszkę znam osobiście. To co mówi i co robi jest idealnie spójne. Dobrze zna siebie i dokładnie wie czego chce. Wpsółpracujemy przy projekcie LbnSocial – Aga jest świetnym partnerem i niepodważalnym liderem zespołu. Agnieszka pomogła mi również w przygotowaniach do wystąpienia publicznego na dużej konferencji – jej wskazówki i konstruktywne uwagi okazały się bezcenne. Aga jest moim sensei w budowaniu marki osobistej.

Izabela Karkocha, kodografia.pl
Agnieszka niezwykle rzetelnie podchodzi do tematów, które realizuje. To, co wychodzi spod jej igły jest dopracowane w każdym calu, z dbałością o detale i starannością. Doceniam ją za konkrety i dobrą współpracę w projektach oraz solidne przygotowanie do działania.

Karolina Żmudzka, Członek Prezydium Izby Coachingu
Agnieszka Walczak – Skałecka to ekspert w swej dziedzinie. Cechuje się wielkim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. Jeżeli chcesz zadbać o swoją markę, Agnieszka to osoba którą szczerze polecam! Praca z Nią daje wiele satysfakcji i przynosi rezultaty.

Kamila Miciuła, merytorycznieomarketingu.pl
Agnieszka udzieliła mi bardzo cennych wskazówek dotyczących budowania mojej marki osobistej. Jest niezwykle rzetelną i pomysłową osobą. Posiada ogromną wiedzę z zakresu social media, PR, marketingu i komunikacji. Pasja i profesjonalizm to cechy, które wyróżniają ją już od pierwszego spotkania.

Weronika Markiewicz, www.markiewiczstudio.com
Szkolenie „Mój wizerunek. A co to ma wspólnego z moim pracodawcą?” zostało bardzo pozytywnie odebrane przez pracowników. Trener wniósł ciekawy, bogaty, nowatorski program i sympatyczną atmosferę. Prowadząc szkolenie wykazał się solidnością, profesjonalizmem, wysokim poziomem wiedzy, doświadczeniem i zaangażowaniem.

Agnieszka Gąsior – Mazur, lkb.lublin.pl