Rozwój

OBTs

Wreszcie mam chwilę na obiecane porozpływanie się w związku z Orange Blog Talks Social, które odbyło się 20 lipca w Warszawie – czyli tydzień temu… jak ten czas leci…

Blogosfera od jakiegoś czasu nie cierpi na brak konferencji i spotkań różnej maści, ale to co podobało mi się w tym przypadku to mega merytoryczne podejście do tematu. Każda prezentacja była przygotowana dokładnie pod grupę, która siedziała na sali i choć na początku miałam wrażenie, że wyjdę z przeświadczeniem o powtarzanym truizmach to nic bardziej błędnego.

Źródło: Fotorelacja OBTs

Paweł Tkaczyk mówiąc o marce osobistej blogera pokazał proste przykłady i mechanizmy, na które nie zawsze zwracamy uwagę. Redesign bloga wg Opydo zastrzelił mnie holistycznym i użytkowym podejściem do sprawy. Michał Górecki mówił o real time marketingu a Natalia Hatalska … no coż – to był mój pierwszy raz z Natalią na żywo ;)… i w zasadzie spadłam z krzesła z wrażenia – tak te wszystkie opowieści o niej są prawdziwe. Storytelling w transmediach powalił mnie na koniec. Zawsze byłam fanką spójności w kreacji wizerunku, więc to wszystko co tam usłyszałam było niczym miód na moje serce.

We wszystkich prezenatacjach OBTs – spójność okazała się najważniejszym elementem podejmowanych działań – w kontekście wizualnym, merytorycznym oraz obecności na różnych platformach i płaszczyznach aktywności w sieci i „w realu”.

Poniżej podrzucam linki do prezentacji i fotorelacji z OBTs. Mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w kolejnym, i że tym razem „after” mnie nie ominie ;)…

Wideorelacja OBTs

Fotorelacja OBTs

Bloger jako marka osobista – Paweł Tkaczyk; wideo

Jak stworzyć ładny blog – Paweł Opydo

Transmedia storytelling – Natalia Hatalska

Odpowiedzialność w kryzysie – Bartosz Idzikowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *